Gołdap

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Aktualności

Excel od podstaw

 excel 4

Czy potrafisz pracować z arkuszem kalkulacyjnym?

Wykresy, formatowanie, porządkowanie danych?

Obsługa arkusza kalkulacyjnego MS Excel od podstaw to dobry start dla osób, które chcą zacząć pracę z tym programem. Szkolenie adresowane jest do początkujących użytkowników programu Excel. W trakcie szkolenia zdobędziesz wiedzę oraz umiejętności tworzenia i wykorzystywania prostych arkuszy kalkulacyjnych.  Postaw na swój rozwój i zapisz się na szkolenie!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kursy księgowo-kadrowe

slider ksiegowosc 1

Przyjdź, zapisz się, zdobądź wiedzę i  umiejętności!!!

Kursy księgowo-kadrowe to dobry wybór dla osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę jak również dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie w zakresie księgowości lub kadr.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masaż klasyczny

masaż klasyczny 1

Chcesz rozpocząć przygodę z masażem? Ten kurs jest  dla Ciebie!!!

Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu, która wykorzystuje siłę nacisku na mięśnie przy użyciu dłoni, łokci i przedramion. W takcie wykonywania masażu stosuje się różne techniki: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie, wstrząsanie. Kurs masażu klasycznego to dobry wybór dla osób „amatorów”, które chcą zdobyć umiejętności wykonywania masażu w domu dla potrzeb swoich bliskich poprzez przyniesienie relaksu, odprężenia, ukojenia i regeneracji. Masaż klasyczny to idealna forma poprawy samopoczucia dla zapracowanych, zestresowanych z nadmiarem obowiązków, żyjących szybkim tempem ludzi oraz dla osób, które wykonują jakąkolwiek aktywność fizyczną i czują, że ich ciało jest zmęczone i obolałe po treningach. Masaż klasyczny poprawi krążenie, zmniejszy napięcie mięśni co wpłynie na ich regenerację.

Otwórz się na rozwój i nowe możliwości!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Asystent nauczyciela wychowania przedszkolnego

przedszkole 3 1

Chcesz zostać asystentem nauczyciela wychowania przedszkolnego?
Ten kurs jest  dla Ciebie!!!

Kurs adresowany jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę, praktyczne umiejętności i kompetencje w zakresie sprawowania opieki nad dzieckiem w środowisku przedszkolnym w współpracy z nauczycielem grupy przedszkolnej. Zadaniem kursu jest  dostarczenie wiedzy na temat rozwoju dziecka, procesu adaptacji, trudnych zachowań, psychologiczno-pedagogicznych metod pracy z dziećmi oraz udzielania pierwszej pomocy dziecku.

Otwórz się na rozwój i nowe możliwości!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Szkolenie dla osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy

C

Jaka jest kolejność udzielania pierwszej pomocy?

Każdy z nas jest zobowiązany przepisami prawa do udzielania pierwszej pomocy osobom, które tego potrzebują. Pierwsza pomoc to zespół czynności podejmowanych przez świadków zdarzenia na miejscu zdarzenia w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Pierwszej pomocy udzielamy z wykorzystaniem ogólnodostępnych środków opatrunkowych.

Kurs pierwszej pomocy przeznaczony jest dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z pierwszą pomocą, jak i tych, którzy chcą powtórzyć nabyte wcześniej wiadomości oraz praktyczne umiejętności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

opiekun w żłobku 1 1

Chcesz zostać opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym?
Ten kurs jest  dla Ciebie!!!

Masz odpowiednie predyspozycje, ale brakuje Ci kwalifikacji skorzystaj z naszego  kursu.   Kurs adresowany jest do osób, które chcą zdobyć kwalifikacje do pracy w charakterze opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Zgodnie z wymaganiami resortowymi, osoba podejmująca pracę opiekuńczo-wychowawczą z dzieckiem do lat trzech powinna posiadać wiedzę psychopedagogiczną i umiejętności praktyczne. Kurs umożliwi zdobycie wiedzy oraz umiejętności w zakresie  zasad organizowania i sprawowania opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Otwórz się na rozwój i nowe możliwości!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Weryfikacja - odnowienie uprawnień spawalniczych

slider weryfikacja 1

Dnia 22 lipca 2023r. o godz. 11.00 odbędzie się weryfikacja uprawnień spawalniczych dla osób, którym wygasa termin ważności. Egzaminy kwalifikacyjne i weryfikacyjne nadawane są przez egzaminatorów posiadających licencję Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Egzaminy są przeprowadzane zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach (W-19/IS-17) i pod merytorycznym nadzorem Instytutu. Dokumentem potwierdzającym pozytywny wynik egzaminu spawacza jest świadectwo egzaminu spawacza i wpis do Książki Spawacza.