Gołdap

Szkoła i Ośrodek Kształcenia

Szkoła

Szkoły

Liceum Ogólnokształcące Zaoczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z/s w Gołdapi jest placówką niepubliczną posiadającą uprawnienia szkoły publicznej.

Oferta edukacyjna naszego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego skierowana jest do osób, które chciałyby zdobyć wykształcenie średnie.

Do podjęcia nauki zapraszamy absolwentów 8 - letniej szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Ukończenie szkoły pozwala na uzyskanie świadectwa i możliwość przystąpienia do matury.

Nasza Szkoła mieści się przy ul. Mazurskiej 25. Dysponujemy własną bazą szkoleniową: 6 sal wykładowych, pracownia komputerowa, pomieszczenia biurowo-administracyjne, pomieszczenia sanitarne i gospodarcze. Sale wykładowe wyposażone są w sprzęt audiowizualny (projektory multimedialne, laptopy) oraz w środki i pomoce dydaktyczne. Współpracujemy z kadrą dydaktyczną o wysokich  kwalifikacjach i dużą wiedzą merytoryczną.

Nasze atuty to wysoka jakość kształcenia, przyjazna atmosfera, profesjonalne, świetnie wyposażone pracownie zawodowe oraz życzliwa i doświadczona kadra pedagogiczna.

Znajdź Szkołę lub ośrodek